ششمین دورهمی فعالان نوآوری اجتماعی

ششمین دورهمی فعالان حوزه نوآوری اجتماعی برگزار می‌شود


ششمین دورهمی فعالان حوزه نوآوری اجتماعی با موضوع «نوآوری اجتماعی و نقش بانوان در حل مسائل کشور» با دعوت از مدیران و نمایندگان مراکز نوآوری اجتماعی ویژه بانوان در عصر روز سه شنبه 3 اسفند ماه 1400 از ساعت 14:30 الی 17 به صورت مجازی برگزار شد. این دورهمی از سلسله دورهمی ‌ها برای رسیدن به رویداد بزرگ "نوپیا" است.

دورهمی فعالان حوزه نوآوری اجتماعی با عنوان «نوآوری اجتماعی و نقش بانوان در حل مسائل کشور» ویژه بانوانی بود که در بستر اجتماعی فعالیت‌ های چشم‌گیری داشتند. حضورشان در این نشست بهانه‌ای بود که از اهداف و ایده‌های نوآورانه فعالیت‌های اجتماعی ‌شان بگویند. این دورهمی با همت ستاد نوآوری‌ های اجتماعی و ستاد پیشرفت جامع منطقه‌ای ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (رضوان‌الله تعالی علیه) برگزار شد.

حامیان اصلی این برنامه ستاد نوآوری‌های اجتماعی و ستاد پیشرفت جامع منطقه‌ای ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (رضوان‌الله‌تعالی‌علیه)، خانه خلاق سبک زندگی اسلامی ایلسا، مرکز نوآوری مانا، مرکز نوآوری اجتماعی نوبانو، موسسه حامیان اندیشه رشاد، مرکز نوآوری اجتماعی و علوم انسانی هیوادنو، پلتفرم اشتراک ویدئو آپارات و مرکز نوآوری و شتابدهی ویکست بودند.

لازم به توضیح است که مهمانان ویژه و سخنرانان این نشست، نفیسه شاهی نوری (مدیرعامل خانه خلاق سبک زندگی اسلامی ایلسا)، حکیمه فریزاده (مدیرعامل مرکز نوآوری مانا)، مریم خادمی (مدیر مرکز نوآوری اجتماعی نوبانو)، فاطمه پور‌رجبیان (مدیر مرکز نوآوری اجتماعی و علوم انسانی هیوادنو) بودند.

این نشست ششمین دورهمی فعالان حوزه نوآوری اجتماعی است و پیش‌ازاین پنج نشست در سه‌شنبه‌های نوآوری اجتماعی با موضوع "نوآوری اجتماعی و نقش اتم‌ها، اندیشکده‌ها، کارآفرینان، جهادگران و سازمان‌های مردم نهاد در حل مسائل کشور" برگزار شده است؛ این نشست‌ها تا رویداد ملی نوپیا ادامه خواهد داشت.


به اشتراک گذاری این مطلب

دیدگاه خود را بیان کنید